★★★★★ 4.8 22 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by johnatkinsonbooks.co.uk
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • 【Compatible Part Number】:1K0951605A,1K0 951 605 A,1K0951605B,1K0 951 605 B,1K0951605C,1K0 951 605 C,1K0951605D,1K0 951 605 D,1K0951605F,1K0 951 605 F,1K8951605,1K8 951 605,1K8951605A,1K8 951 605 A,1K8951605B,1K8 951 605 B,1J0973703 ,1J0 973 703
  • 【Product Information】:Material:Plastic.Color:Black
  • 【Packaging include】:Anti Theft Alarm Siren Horn Set x1
  • 【Product Specifications】:STD,Voltage:12V.Plug Pin Number:3-Pin Connector
Brand Tiseymcs
Manufacturer Tiseymcs
Model Number Tiseymcs-1K0951605B
BuiltIn Media Anti Theft Alarm Siren Horn Set
Mfr Part Number Tiseymcs-1K0951605B
Warranty Description 6 Months
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.8 out of 5
★★★★★
22 ratings | 9 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
87% (19)
4 stars
2% (0)
3 stars
1% (0)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (2)